+420 777 030 035 gekko@gekko.cz
Firemní oblečení – reklamní textil - týmové oblečení

Firemní oblečení

 

Firemní oblečení je cestou k úspěchu

 

 

 

Podnikáte již nějaký ten pátek či teprve zvažujete vstup na toto pole? Ať tak či onak, v obou případech vám jistě přijde vhod firemní oblečení, které bude zdobit logo, které si sami zvolíte. To poté může propagovat buď vaší společnost jako celek či vaše smýšlení nebo dokonce poslání, kterým se řídíte. V každém případě jistě koupí dress codu pro vaše podřízené či pro vás samotné, rozhodně neprohloupíte, ba naopak vaše prodeje jednoznačně stoupnou. Tak na co ještě čekáte?

  

Kvalitní reklama je základ úspěchu

 

Mít ve své společnosti sjednocený oděv je sice nápadité, ovšem ne v případě, kdy na něm není jasně viditelné logo či jiné motto vaší společnosti. Zkuste proto třeba sítotisk. Jinými slovy potisk, který je určen výhradně na rovné plochy, počínaje tričkem, mikinou či dárkovou taškou anebo jiným plastickým výrobkem. Přes danou šablonu se v tomto případě barva protlačí přímo na daný povrch, který si jen vyberete. Vězte nebo ne, ale reklama, kterou vaše firemní oblečení vyvolá v očích vašich zákazníků, je nepopsatelná.

  

Barvy a druhy, ze kterých vás bude přecházet zrak

 

Vámi zvolené firemní logo nemusí zdobit pouze klasická bílá či černá trička. Reklamní textil se pyšní mnohem pestřejším výběrem barev. Vybírat můžete z ucelené řady všech možných barev a dokonce i druhů triček, mikin či jiných kusů oblečení. Potisk textilu je navíc možné provést buď již zmíněným sítotiskem, transferem, digitálním tiskem či výšivkou, která je rovněž velmi nápaditá. Zejména v dámském provedení je možné vybírat hned z několika druhů variant triček či mikin, to samé platí i o dětském sortimentu, který rovněž stojí za vaši návštěvu. Pokud tak tímto způsobem odměníte vaše pracovníky a klidně i sebe samotné, vězte, že rostoucí tržby a spokojené úsměvy vašich zákazníků na sebe rozhodně nenechají dlouho čekat.

Vyrobilo Collorito