+420 777 030 035 gekko@gekko.cz
Firemní oblečení – reklamní textil - týmové oblečení

O nás

Rádi bychom vám představili firmu GEKKO PROMOTION s.r.o.

Historie společnosti sahá již do roku 1996. Společnost se specializuje na výrobu a distribuci reklamního textilu. V roce 2000 jsme za pomoci prvního katalogu nabízeli 180 druhů zboží a v roce 2013 to bylo již 2000 položek.

Původní činností firmy byl prodej značkového reklamního zboží a dárkových předmětů. V prvním roce fungování jsme potiskli 10 000 kusů oblečení, v současné době je to více než 20 000 kusů textilu měsíčně.

 

Co nabízíme?

Naše portfolio je složeno z devíti značek reklamního oblečení včetně dětského, čepice, kšiltovky a různé doplňky, dále nabízíme katalog sportovního oblečení a dárkové předměty.

Vybrat si můžete aplikace s firemními logy, s výšivkou, velkoplošný tisk, napěňovací efekt, rastr i stříbrnou barvu. Tisk je prováděn školenými odborníky s 15 lety praxe. Nabízíme trička nejrůznějších barev, ve  všech velikostech od XS až po 5XL. V naší nabídce si tedy vybere každý.

 

Zakázková výroba:

Oblíbená je také zakázková výroba, kdy vám ušijeme cokoliv na vaše přání. Naši nejlepší vizitkou je dceřiná společnost Pro NELL která vyrábí a dodává oblečení pod naši vlastní značkou NELL www.nell.cz do více jak 300 prodejních míst vč. HERVISU. Kompletní sortiment zahrnuje trička, mikiny, jarní bundy, zimní bundy, svetry, boty, batohy atd.

 

Reference:

Za dobu našeho působení jsme pracovali pro většinu významných firem: Mc Donald´s, Shell, Sazka, Pilsner Urguell, Johnson&Johnson, Wella, Loreal, Dermacol, Unilever, Nivea, Oriflame a další.

 

Nemyslíme jen na sebe:

V červenci 2007 jsme se stali členy nadace Dobrý anděl, která pomáhá rodinám, které postihla těžká nemoc. Myslíme si, že pomáhat potřebným je povinnost i radost a proto se rádi v tomto projektu angažujeme. Každý z nás se může dostat do situace, kdy jeho rodinu postihne těžká nemoc a sám jakoukoliv finanční pomoc uvítá.

 

Hezký den

 

Martin Rázek

Majitel/jednatel

 

Vyrobilo Collorito